14 липня 2017 року в національному природному парку «Бузький Гард» відбулось урочисте відкриття кемпінгового комплексу «Протичанська скеля». Цей об’єкт вдалось створити завдяки представникам влади Миколаївщини, небайдужим людям, меценатам, волонтерам, які все більше приділяють увагу розвитку туризму та оздоровчому відпочинку на території НПП «Бузький Гард» 
З привітальним словом до чисельних гостей, присутніх на цій події звернувся депутат Миколаївської обласної ради Михайло Талпа, який являється душею та локомотивом тих позитивних зрушень, які відбуваються в НПП «Бузький Гард». Він розповів про виконані значні обсяги робіт, а також поділився планами розвитку рекреаційних зон парку, зокрема будівництвом пішохідного мосту через Південний Буг. Зі словами привітання та подяки за пророблену роботу виступили голова Миколаївської обласної державної адміністрації – Олексій Савченко та голова Миколаївської обласної ради – Вікторія Москаленко, які підтримали плани розвитку туристичного потенціалу та урочисто відкрили кемпінговий комплекс.
На завершення відкриття організатори провели оглядову екскурсію кемпінговим містечком, гості поспілкувались з учасниками АТО, які відпочивали у кемпінгу, милувались мальовничими краєвидами парку що відкриваються з берегів Бугу, а також випробували тролей над Радоновим озером.
Адміністрація національного природного парку «Бузький Гард» щиро вдячна людям, які докладають зусиль до збереження та облаштування природного комплексу.

Посилання