27-28 липня 2019 року на території та за підтримки національного природного парку «Бузький Гард» в урочищі Протич відбувся козацький фестиваль «Мигійська Січ». 
Церемонія відкриття фестивалю складалася з прес конференції «Мигійська Січ 2019» за участю представників Первомайської РДА, департаменту освіти, молоді та спорту, відділів національно-патріотичного виховання, оргкомітету та журналістів і яскравих музичних номерів, що представили учасники фестивалю. 
В рамках 2-х фестивальних днів всі охочі взяли участь у різноманітних майстер-класах: з бойового гопака, писанкарства, лялькарства, бісероплетіння, петриківського розпису, малюнків мильними бульбашками, миловаріння, гончарства, техніки канзаши та створення прикрас для волосся.
Учасники фестивалю привезли на конкурс різножанрові твори сучасної народної музики, літератури. Гості фестивалю побачили виступи колективів Школи бойового гопака, різноманітні виставки-ярмарки та відвідали творчі майстерні.
Протягом усього періоду проведення фестивалю для глядачів, гостей та учасників були організовані показові виступи гуртів та художніх колективів, презентації літературних збірок, розважальні ігрові програми, козацькі забави, квести, конкурси, спортивні заходи (скелелазіння, рафтинг, спортивне орієнтування), перегляд фільму, етно-дискотеки і багато іншого.

Посилання