В національному парку «Бузький Гард» продовжується впровадження заходів проекту «Зірки Смарагдових Скель», як частина проекту «Програма екологічних громадських ініціатив для Сходу та Заходу України, фаза 2», що впроваджується Фондом розвитку громадських організацій «Західноукраїнський ресурсний центр» спільно із Міністерством екології та природних ресурсів України за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.
26 вересня 2019 року проведено інформаційні заходи в Трикратській та Актовській загальноосвітніх школах Олександрівської селищної територіальної ради Вознесенського району. Діти мали можливість відчути себе справжніми туристами, здійснивши віртуальну подорож по національному парку «Бузький Гард», завдяки відеороликам компанії Google, продемонстрованих на комп’ютері, придбаному за кошти мікро-гранту для кращого проведення навчально-просвітницьких заходів з громадами. З допомогою фліпчарту учні закріпили знання про види туризму. Також під час показу презентації всі присутні ознайомились з двома облаштуваними екологічними стежками: «Арбузинка» та «Актовський коньйон» на території Трикратського відділення НПП «Бузький Гард».
Щоб учні знали більше про природу рідного краю та мали можливість постійно користуватись, школи отримали стенди для облаштування природничих куточків, буклети та листівки-путівники до екологічних стежок.

Посилання