Як не прикро, але засміченість тереторії за останній час вражає. Зазвичай у засміченості територій відвідувачі парку звинувачують будь-кого, але тільки не самих себе. На берегах водойм та струмків, узбіччях автодоріг накопичується найбільша кількість сміття. Великі території закидані поліетиленовими та скляними пляшками, консервними бляшанками, папірцями, одним словом, відходами відпочиваючих та «любителів» природи.
Працівники НПП «Бузький Гард» разом з активістами ГО"Туристична Українська Родина -ТУР" https://www.facebook.com/touruafamily , провели заходи з прибирання та розчищення туристичного маршруту «Вільховий», екологічної стежки «Громова» та узбіччя дороги, яка починається від с.Куріпчине та веде на рекреаційну ділянку.
Дякуємо усім, хто не залишився байдужим до цієї доброї та суспільно-корисної справи! Хто знайшов для цього час, доклав власних зусиль для поліпшення стану довкілля.
Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою парку!
Місії виконано на відмінно!
Ми можемо розвиватися разом! Кожен внесок важливий для нас і для наступних поколінь!
Разом до перемоги!!!

Посилання